FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Sideboard 8941010
*
nr 894 1010
SIDEBOARD
med skrivdel, length: 190, width: 47, height: 116, glass damage.
med skrivdel, längd: 190, djup: 47, höjd: 116
Condition: skadat glas
Estimate:
1500
Sold:
SEK 1500
Auction date:
Monday May 12 2014
at 20:02:17
- Bid history
Time
Bidder
Bid
12/5 19:53:06
1
1.000 kr
12/5 19:56:26
2
Vinnande bud
12/5 19:56:54
1
1.200 kr
12/5 19:57:18
1
1.400 kr
- Thema-auction
May 12
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
*
SIDEBOARD
Condition: skadat glas
Read more about 50/60-tal
nr 894 1010
SIDEBOARD
med skrivdel, length: 190, width: 47, height: 116, glass damage.
med skrivdel, längd: 190, djup: 47, höjd: 116
Condition: skadat glas
Estimate: | 1500 |
---|---|
Sold: | SEK 1500 |
Auction date: |
Monday May 12 2014 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
12/5 19:53:06 | 1 | 1.000 kr |
12/5 19:56:26 | 2 | Vinnande bud |
12/5 19:56:54 | 1 | 1.200 kr |
12/5 19:57:18 | 1 | 1.400 kr |
- Thema-auction
May 12
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal